Sakal ve Bıyık Ekimi Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

Sakal ve Bıyık ekiminde yılların verdiği tecrübe ile profesyonel hizmet sunuyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

istanbul sakal ekimi

SAKAL - BIYIK EKİMİ

Köselik, yara(skar) izi, yanık ya da seyrelme gibi durumlarda rahatlıkla uygulanabilir. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen sakal ve bıyık ekiminde saç ekimi gibi fue tekniği kullanılmaktadır.

İki kulak arası, ensenin üst kısmındaki, donör bölgeden alınan kökler ihtiyaç duyulan yere çok yatık kanallar açılarak yerleştirilir. Sakal ve bıyık ekiminden sonra saç ekimi prosedürleri uygulanır. 6'ncı aydan sonra ekilen saç veya bıyıkta beklenilen sonuçlar görülmeye başlar. Herhangi bir şekilde yara ve kesi izi olmaz. Kişiden kişiye farklılık gösterse de sürecin tamamlanması 12-18 ayı bulur.

Sakal saç gibi değildir, kişiden kişiye çok değişik yoğunlukta olabilmektedir. Belirgin düzeyde seyrek sakalı olan biri bundan rahatsızlık duymayabilir. Bu sebeple genellikle ekimde çok sık sakala ihtiyaç duyulmaz. Bölgesel sakal kaybı varsa bu durumda civardaki sakal sıklığında ekim planlanarak çevreyle uyumlu hale getirilir. Sakal tümüyle yoksa bu durumda kişinin istediği sıklık ve sınıra bağlı olarak 1000-3000 kök arasında ekim yapılabilir. Tam köse birinde bıyık ve çene bölgesine 400'er kök, favori bölgelerine 100'er kök, toplamda 1000 kök belirgin derecede seyrek olsa da anlamlı görünüm değişikliği sağlar.

Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

Tecrübe
100%
Güven
100%
Memnuniyet
100%
Kaliteli Hizmet
100%