PRP & Mezoterapi Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

PRP & MEZOTERAPİ ile saç ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

PRP (PLATELET RICH PLAZMA) & MEZOTERAPİ

PRP yani trombositten zengin plazma; saç dökülmesini durdurmak, mevcut durumu korumak ve saçın kalitesini arttırmak için kullanılan bir yöntemdir.

prp-mezoterapi

Kişiden yaklaşık 8-15 cc kan alınır ve özel bir kit içinde santrifüj edilerek PRP elde edilir. bu trombositten zengin plazma, hücreleri tedavi etmekte çok etkili olan büyüme faktörlerini, kök hücreleri ve proteinleri içerir. Bu elde edilen plazma saçlı deriye küçük iğnelerle yüzeysel enjeksiyon(napal) tekniğiyle 1 cm'lik aralarla uygulanır. PRP işlemi 1 ay ara ile 4-6 seans uygulanır ve uygulama yaklaşık 30 dakika sürer.

Kişinin kendi kanından elde edildiği için herhangi bir yan etkisi yoktur, çok güvenilirdir. Her yaşta ve her dökülmede uygulanabilen çok etkili bir işlemdir.

Saç mezoterapisi ile uygulandığında bu etkiyi arttırmak mümkündür.

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç için gerekli vitamin, mineral, oligoelementleri ve dolaşım düzenleyicileri içeren özel karışımlardır. Ufak iğnelerle bu karışım saçlı deriye enjekte edilir. Kılcal damarlar vasıtasıyla tüm saçlı deriye yayılır ve etki etmeye başlar. Saç dökülmesini durdurmak, mevcut durumu korumak ve saç kalitesini arttırmak için çok etkili bir yöntemdir. Haftada bir kez 10 seansa kadar uygulanabilir. 10-20 dakika süren bir işlemdir. Çok küçük iğnelerle yapıldığı için acı hissedilmez.

Mezoterapide kullanılan ilaçlar çok çeşitlidir. Bu ilaçlar FDA’nın (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayladığı, eczanelerde satılan, çoğu bitkisel ürünlerdir. Önemli olan yapılacak karışımda kullanılan ilaçların farmatolojik özelliklerini, birbirleri ile olan etkileşimlerini ve yan etki potansiyellerini iyi bilmektir. Seanslar başladıktan 5 ile 7 seans sonra olumlu değişiklikleri görebilirsiniz. İlk olumlu sonuçların görülmesi için 3 ay geçmesi gerekecektir.

Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

Tecrübe
100%
Güven
100%
Memnuniyet
100%
Kaliteli Hizmet
100%