Saç Ekimi Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

Saç ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Taner Küçük Hair Clinic

Firma olarak yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile sizlere kadınlarda ve erkeklerde saç ekimi, fue saç ekimi, dhi saç ekimi, traşsız saç ekimi, prp tedavisi, sakal ekimi, kaş ekimi konularında hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman hekimlerimiz ile yaptırmak istediğiniz tüm bu operasyonlarda yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Her insan sağlıklı ve iyi görünmek ister. Ancak bazen yaşadığımız hayatın stresinden, bazen hastalıktan, bazen kaza ve yaralanmalardan, bazen yediğimiz besin veya kullandığımız ilaçlardan, bazen de genetik olarak bir takım sorunlar ile karşılaşmaktayız. Saç dökülmesi, kaşların dökülmesi, erkeklerde sakal sorunları gibi bazı küçük operasyon gerektirebilecek durumları yaşayabiliriz. Bunlar herkesin başına gelebilecek sorunlardır. Bu noktada sizlerin eski halinize ve görüntünüze geri döndürmek konusunda en etkili yöntemler ile çözüm yolları üretmekteyiz. Sağlıklı ve iyi görünmek sağlıklı olmanın aynadaki bir ifadesidir. Her gün aynaya baktığınızda iyi ve mutlu bir yüz görmek istersiniz. Gün içerisinde yaşanılan zorluk ve stresler ne kadar olursa olsun her zaman iyi görünmek herkesin hakkıdır.

Dünya’da uygulanmakta olan saç ekimi ve estetik operasyonları hizmetlerinin Türkiye’de nitelikli ve alanında uzman kadrosu ile insanlara sunulmasını sağlamaktadır. Faaliyetlerini yürütürken insan ve kalite odaklı hizmet üretmeyi misyon olarak görmektedir. Dünya’da kullanılan en son teknolojiyi hizmet alan müşterilerimizle buluşturmaktadır.

5000+
10
12
1000+

Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

Tecrübe
100%
Güven
100%
Memnuniyet
100%
Kaliteli Hizmet
100%