Saç Ekimi Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

Saç ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

kisiye ozel sac tasarimi

KİŞİYE ÖZEL SAÇ TASARIMI

Saç ekimi operasyonu planlanırken kişiye özel tekniği belirlemek amacı ile hastalar birtakım kontrollerden ve işlemlerden geçirilmelidir. Kişiye özel Saç ekimi tekniğinde, her hasta için en uygun ve en iyi sonuçların elde edileceği yöntemin belirlenmesi hedeflenir.

Saç ekimi operasyonu öncesi hastaların muayene sırasında çeşitli açılardan çekilmiş fotoğrafları ile birlikte, kişinin bilinmesi gereken tıbbı geçmiş bilgilerini içeren bir dosya hazırlanır. Çekilen fotoğraflar saç dökülmesi ve kelleşmenin oluştuğu bölgelerin ve sağlıklı saç köklerinin alınacağı donör bölgenin detaylı görüntülerini içerir.

Kişiye özel saç tasarımın yapılması saç ekim operasyonunun en önemli aşamasıdır. Saç ekimi sonrası saçın nasıl bir şekil alacağı operasyondan önce bilgisayar destekli programlar aracılığıyla belirlenir. Bunun için muayene sırasında hastanın çeşitli açılardan görüntüleri alınır. Bu fotoğraflar ile kafa derisinden seyrelme ve kelleşmenin yaşandığı bölgeler ayrıntılı bir şekilde görüntülenir. Yüz üzerinde çeşitli açılardan yapılan tasarımlarla saç ekim işleminin nasıl yapılacağı planlanır. Ayrıca bu fotoğraflar üzerinden kişinin saç çizgisi, yani alnın üstündeki olması gereken şekli ve şakak bölgelerinin tasarımları da yapılır.

Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

Tecrübe
100%
Güven
100%
Memnuniyet
100%
Kaliteli Hizmet
100%