• saç ekim merkezi istanbul
  Sizin İçin En İyisini Düşünürüz
  TANER KÜÇÜK
  HAIR CLINIC
 • istanbul saç ekim merkezi
  saç ekim merkezi istanbul
  TANER KÜÇÜK HAIR CLINIC
  saç ekim merkezi
  DOĞAL ve ETKİLİ
  Saç Sakal ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz
 • saç ekim merkezi istanbul
  SAKAL VE BIYIK EKİMİ
  A + Hizmet %100 Sonuç
 • saç ekim merkezi istanbul
  PRP & MEZOTERAPİ
  UYGULAMALARI
 • saç ekim merkezi

  İSTANBUL SAÇ EKİM, FUE - DHI

  TEKNİĞİ

Profesyonel ve güvenilir kadromuz ile saçınıza hayat veriyoruz. İstanbul saç ekim merkezimize bekliyoruz. Taner Küçük Saç Ekim Merkezi

TANER KÜÇÜK SAÇ EKİM MERKEZİ

Saç Ekimi'nde Profesyonel ve Güvenilir Kadromuz ile Saçınıza Hayat Veriyoruz..

Güvenin oluşmasını sağlayan, sorumluluktur. Amacımız; insan sağlığına saygılı olmak, doğru tanı ve tedavi yöntemlerini uzman doktorları ile uygulayarak, gerekli tıp etiğini asla unutmadan hastalarını sağlıklarına kavuşturmaktır.

DETAYLI BİLGİ
saç ekim merkezi istanbul saç ekim merkezi istanbul saç ektirmek istiyorum

Hizmetlerimiz

SAÇ EKİMİ

Saç dökülmesinin farklı sebepleri olsa da erkeklerdeki dökülme daha çok genetiktir. Androgenetik Apolasi denilen bu durum testesteron seviyesinin artmasıyla saç köklerinin kaybıdır. Dökülen saçların yerine tekrar yenileri çıkmaz. İstanbul saç ekimi için bizleri arayabilirsiniz.

SAKAL - BIYIK EKİMİ

Köselik, yara(skar) izi, yanık ya da seyrelme gibi durumlarda rahatlıkla uygulanabilir. son zamanlarda çok fazla tercih edilen sakal ve bıyık ekiminde saç ekimi gibi FUE tekniği kullanılmaktadır.

FUE TEKNİĞİ

Fue yönteminde öncelikle köklerin alınacağı iki kulak arası başınızın arka bölgesi olan donör alana lokal anestezi yapılır.

PRP & Mezoterapi

PRP yani trombositten zengin plazma; saç dökülmesini durdurmak, mevcut durumu korumak ve saçın kalitesini arttırmak için kullanılan bir yöntemdir.

DHI TEKNİĞİ

Kalem ekim tekniği iki aşamadan oluşur. İlk aşamada FUE tekniği gibi kökler tek tek alınır. İkinci aşamada kanal açılmadan kökler kalemlere yerleştirilerek ekim yapılır.

KİŞİYE ÖZEL SAÇ TASARIMI

Saç ekimi tedavisin de ise belli başlı önemli noktalar bulunmakta olup, en önemli nokta ise aslında saç ekimine karar vermiş olan bir hastanın saç ekilecek...