Saç Ekimi Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

Saç ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

SAÇ EKİMİ

Saç dökülmesinin farklı sebepleri olsa da erkeklerdeki dökülme daha çok genetiktir. Androgenetik Apolasi denilen bu durum testesteron seviyesinin artmasıyla saç köklerinin kaybıdır. Dökülen saçların yerine tekrar yenileri çıkmaz.

SAKAL - BIYIK EKİMİ

Köselik, yara(skar) izi, yanık ya da seyrelme gibi durumlarda rahatlıkla uygulanabilir. son zamanlarda çok fazla tercih edilen sakal ve bıyık ekiminde saç ekimi gibi FUE tekniği kullanılmaktadır.

FUE TEKNİĞİ

Fue yönteminde öncelikle köklerin alınacağı iki kulak arası başınızın arka bölgesi olan donör alana lokal anestezi yapılır.

PRP & Mezoterapi

PRP yani trombositten zengin plazma; saç dökülmesini durdurmak, mevcut durumu korumak ve saçın kalitesini arttırmak için kullanılan bir yöntemdir.

DHI TEKNİĞİ

Kalem ekim tekniği iki aşamadan oluşur. İlk aşamada FUE tekniği gibi kökler tek tek alınır. İkinci aşamada kanal açılmadan kökler kalemlere yerleştirilerek ekim yapılır.

KİŞİYE ÖZEL SAÇ TASARIMI

Saç ekimi tedavisin de ise belli başlı önemli noktalar bulunmakta olup, en önemli nokta ise aslında saç ekimine karar vermiş olan bir hastanın saç ekilecek...

Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

Tecrübe
100%
Güven
100%
Memnuniyet
100%
Kaliteli Hizmet
100%