FUE Tekniği Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

FUE Tekniği ile saç ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

FUE (FOLICULAR UNITE TRANSPLANTATION) TEKNİĞİ

Fue yönteminde öncelikle köklerin alınacağı iki kulak arası başınızın arka bölgesi olan donör alana lokal anestezi yapılır. Böylelikle işlem sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz.

fue teknigi

Lokal anestezi sonrası saç yapınıza uygun punch seçilir ve kesi, dikiş izi olmadan kökleriniz micro-motor yardımıyla tek tek alınır. Saçsız bölgeye bilateral silit yöntemiyle greft sayısı kadar küçük küçük kanallar açılır ve tek tek ekim yapılır. Operasyon 6-8 saat arası sürer. Sonrasında ağrı-acı olmaz. Sizi sosyal hayatınızdan alıkoymaz. Saç ekiminden sonra yüzünüzde şişlik, morarma, kanama olmaz. Sizden istediğimiz ilaçlarınızı düzenli kullanmanız, verilen tavsiyelere uymanız, yıkamaları bizim gösterdiğimiz şekilde yapmanız ve dikkatli olmanızdır.

SAÇ EKİM SONRASI SÜREÇ NASIL OLUR?

 • 1'inci gün pansuman,
 • 2'nci gün ilk yıkama,
 • 10'uncu gün son yıkama (kabuk temizleme),
 • 1 ay içerisinde ekilen saçlar şok dökülmeye girer ve bu kişiden kişiye değişen bir durumdur. Kısmen dökülme yaşayanlar olabilirken tamamı dökülen de olabilir, bu normal bir süreçtir.
 • Ortalama 3 ay sonra saçlarınız yavaş yavaş çıkmaya başlar 6-7'nci ayda ekilen saçların çoğu çıkmış olur. Dolgun bir görünüm oluşur, ancak tamamlanması 1 yılı bulur. Başlarda biraz ince telli, zayıf, kıvırcık ya da düzensiz görünüm olsa da zamanla saç traşıyla düzelir.
 • Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

  Tecrübe
  100%
  Güven
  100%
  Memnuniyet
  100%
  Kaliteli Hizmet
  100%