DHI Tekniği Uygulamalarında Güvenilir Kalıcı Doğal Sonuçlar.

DHI Tekniği ile saç ekiminde yılların verdiği tecrübe ile güven veriyoruz. Öncelikle sağlık daha sonra estetik anlamında en son teknoloji ile sizlere hizmet vermekteyiz.

DHI (DIRECT HAIR IMPLANT) TEKNİĞİ

DHI Yöntemi | Kalem ekim tekniği iki aşamadan oluşur. İlk aşamada fue tekniği gibi kökler tek tek alınır. İkinci aşamada kanal açılmadan kökler kalemlere yerleştirilerek ekim yapılır.

dhi tekniği

Kalem teniğinin avantajları;

 • FUE yönteminde bir santimetre kareye 40-50 kök yerleştirilebilirken kalem tekniğiyle 60-80 kök yerleştirilebilmektedir. Saçların tamamen dökülmediği alanlara saç traşı yapılmadan daha kolay ekim yapabilme imkanı sağlar. Özellikle dar alanlarda bu yöntemle daha yoğun ekim yapılabilir. Kökler tek tek kalemlere yerleştirildiği için işlem daha uzun sürer bu da maaliyeti artırır.
 • DHI yöntemi çok dikkat isteyen, tecrübe gerektiren bir işlemdir. Kanalların açılması fue'den farklı olduğu için kesinlikle deneyim sahibi, uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde kanallar birbirine eşit açılmayabilir, kökler yerleştirilirken zarar görebilir bu da saç ekiminin başarısız sonuçlanmasına sebep olur.
 • Taner Küçük Hair Clinic ailesi geçmişi köklü olan tecrübeli ekibiyle müşterilerinin gizlilik ilkelerine bağlı kalan, hasta haklarını göz önünde bulunduran, hasta güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutarak kişi odaklı hizmet vermeye özen gösterir. Operasyonlarımız hastane ortamında, tam steril, uzman doktor ve alanında deneyimli ekiplerle gerçekleştirilir.

  Tecrübe
  100%
  Güven
  100%
  Memnuniyet
  100%
  Kaliteli Hizmet
  100%